Artykuły metalowe

Klucze, narzędzia, artykuły metalowe

Artykuły metalowe

Nasza firma to doświadczony dostawca materiałów metalowych. Na rynku obecni jesteśmy już długo, od samego początku dbając o to, aby nasi klienci byli w stu procentach usatysfakcjonowani. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w różnego rodzaju konstrukcjach i urządzeniach ważne są drobne elementy, które sprawiają wrażenie niepozornych. Dlatego wszystkie artykuły metalowe, które znajdują się w naszej ofercie to wysoka jakość, a tym samym gwarantowana satysfakcja. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszej oferty był w pełni zadowolony.

Klucze

Śruby, nakrętki, podkładki

Wkręty, kołki, gwoździe

Liny, łańcuchy, pasy

Akcesoria

Artykuły metalowe najlepszych marek

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, można być pewnym, że kupuje się wyłącznie artykuły metalowe najlepszych producentów. Współpracujemy z markami, które od lat są cenione przez klientów na całym świecie. Kupując śruby, nakrętki czy klucze właśnie u nas, nie trzeba więc martwić się tym, że dostaje się coś, czego jakość pozostawia wiele do życzenia. Dbamy o to, aby nasi klienci byli pewni, że dzięki naszym artykułom metalowym wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Szeroki wybór artykułów metalowych

Duże doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, jak różne są potrzeby i oczekiwania klientów. Dlatego nasz sklep to miejsce, w którym kupić można różne artykuły metalowe. Proponujemy szeroki wybór śrub różniących się wielkością, a także przeznaczeniem. Nie zapominamy o nakrętkach, również dbając o to, aby każdy miał szansę kupić te, które odpowiadają aktualnym oczekiwaniom. Stawiając na nasz sklep, można zaopatrzyć się także w klucze o różnym zastosowaniu. Dzięki nam wykonać można wszystkie niezbędne pracy, do których potrzebne są artykuły metalowe.

Artykuły metalowe

Artykuły metalowe

Artykuły metalowe wysokiej jakości

Dla nas liczy się klient. Jesteśmy usatysfakcjonowani wówczas, gdy ci, którzy robią u nas zakupy są naprawdę zadowoleni. Dlatego dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie wysokiej jakości artykuły metalowe. Stawiamy na rozwiązania niezawodne, z pomocą których można szybko usunąć usterki bądź wykonać niezbędne prace serwisowe. Wiemy, że klientom dzisiaj bardzo często zależy na czasie. Dlatego stawiamy na rozwiązania, które sprawdzają się naprawdę świetnie.

Artykuły metalowe wysokiej jakości

Dzisiaj czas ma znaczenie dla większości osób. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego proponowane przez nas artykuły metalowe dostępne są od ręki. Tym samym ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług nie muszą czekać. Pod tym względem wyróżniamy się na tle konkurencji. Przychodząc do nas, można być pewnym, że uda się kupić to, co aktualnie jest potrzebne bez zbędnej zwłoki. Co ważne, wszystkie artykuły metalowe, które proponujemy są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to wyraz naszej dbałości o zadowolenie klientów. Jeśli szukasz artykułów metalowych, zależy Ci na tym, aby były one wysokiej jakości, stawiasz na produkty renomowanych producentów, które sprawdzają się naprawdę świetnie i nie zawodzą w najmniej odpowiednim momencie, nie czekaj. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij zapytanie do nas

Biuro i sklep

aleja 29 Listopada 124A,

31-406 Kraków

biuro@agromat.net.pl

Godziny otwarcia

Pon-pią: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Telefon

SKLEP 1
CZĘSCI ZAMIENNE

31-406 Kraków
Al. 29 Listopada 124a
tel./fax 12 415 72 84
tel. 12 415 72 85

SKLEP 2
ARTYKUŁY METALOWE

31-406 Kraków
Al. 29 Listopada 114a
tel: 514 787 252
tel. 12 415 72 85

SKLEP 3

CZĘŚCI,
ARTYKUŁY METALOWE

Wawrzeńczyce 402A
tel. 12 287 41 52

Zadzwoń 504 002 630