Oleje, smary filtry

Oleje, smary filtry do koparek, ciągników, samochodów i innych pojazdów mechanicznych.

Oleje smary

Szeroki wybór olejów, smarów i filtrów do różnych pojazdów

Oleje, smary i filtry wykorzystywane są we wszystkich rodzajach pojazdów. Zdając sobie sprawę z tego, że mogą potrzebować ich zarówno właściciele aut osobowych, jak i ciągników rolniczych, koparek czy ładowarek, zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie każdy znalazł to, czego potrzebuje. Proponujemy produkty o różnym przeznaczeniu, a także różnej klasy. Tym samym każdy kupi produkt, który wpisuje się nie tylko w aktualne potrzeby, ale również posiadane możliwości finansowe.

Oleje, smary filtry

Oleje, smary filtry

Trudno wyobrazić sobie działanie wielu urządzeń i maszyn bez odpowiednich smarów, olejów i filtrów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. To właśnie dlatego w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć tego rodzaju produktów. Jesteśmy sklepem, który wyróżnia się naprawdę bogatą ofertą zarówno smarów, olejów, jak i filtrów. Od samego początku dbamy o to, aby u nas każdy klient kupić to, co wpisuje się w jego indywidualne potrzeby. Stawiamy na najlepsze produkty, które są w stanie w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Oleje, filtry do traktorów

Oleje, filtry do tirów

Oleje, filtry do koparek

Oleje, filtry do samochodów i motocykli

Oleje, filtry i smary do innych pojazdów

Produkty producentów

Produkty najlepszych producentów

Decydując się na zakup smarów, olejów oraz filtrów do samochodów i maszyn właśnie w naszym sklepie, można być pewnym, że sięga się po produkty pochodzące od najlepszych producentów. Wiemy, że renomowani producenci bardzo duży nacisk kładą na jakość swoich produktów. Dlatego chętnie współpracujemy z liderami na rynku olejów, smarów i filtrów, dokładając wszelkich starań, aby w naszej ofercie nigdy nie zabrakło najlepszych rozwiązań. Stawiając na takie produkty z naszej oferty, można być pewnym, że naprawdę dobrze dba się o samochód bądź maszynę, co przełoży się na jej żywotność.

Smary, oleje i filtry

Smary, oleje i filtry

Smary, oleje i filtry w bardzo dobrych cenach

Decydując się na zakup smarów, olejów i filtrów w naszym sklepie, zyskuje się nie tylko produkty bardzo wysokiej jakości. Tym, co wyróżnia nas na rynku są także bardzo atrakcyjne ceny. Postanowiliśmy zadbać o naszych klientów pod każdym względem. Dlatego kupując olej, smar bądź filtr w naszym sklepie, nie trzeba martwić się wysoką ceną. Pod tym względem zawsze byliśmy bardzo konkurencyjni. Pokonujemy konkurencję, oferując smary, oleje i filtry w naprawdę dobrych stawkach. Niskie ceny w żaden sposób nie przekładają się na niższą jakość naszych produktów.

Filtry, oleje i smary dostępne od ręki

Wiemy, że dzisiaj większość klientów chce kupić to, co jest im aktualnie potrzebne bez konieczności długiego czekania. Dlatego dbamy o to, aby ilość produktów dostępnych w naszym sklepie od ręki była naprawdę duża. W zdecydowanej większości przypadków nie jest potrzebne wcześniejsze składanie zamówienia. Wszystko z myślą o klientach oraz ich pełnej satysfakcji. Jeśli potrzebujesz smaru do używanej w gospodarstwie rolnym maszyny, zamierzasz wymienić olej w samochodzie osobowym, chcesz mieć pewność, że stawiasz na produkty, które sprawdzą się naprawdę świetnie i Cię nie zawiodą, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na pewno kupisz to, co jest Ci potrzebne.

Wyślij zapytanie do nas

Biuro i sklep

aleja 29 Listopada 124A,

31-406 Kraków

biuro@agromat.net.pl

Godziny otwarcia

Pon-pią: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Telefon

SKLEP 1
CZĘSCI ZAMIENNE

31-406 Kraków
Al. 29 Listopada 124a
tel./fax 12 415 72 84
tel. 12 415 72 85

SKLEP 2
ARTYKUŁY METALOWE

31-406 Kraków
Al. 29 Listopada 114a
tel: 514 787 252
tel. 12 415 72 85

SKLEP 3

CZĘŚCI,
ARTYKUŁY METALOWE

Wawrzeńczyce 402A
tel. 12 287 41 52

Zadzwoń 504 002 630